Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


3 yıldır yapmış olduğum safra kesesi taşı ameliyatı için iyi bir cerrah araştırırken Güven hoca ile tanıştım.Tam bir beyefendiydi. Hastalığımla ilgii ameliyat öncesi ve sonrası olacak gelişmeler hakkında beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Önümü görmemi sağladı. Kusursuz olarak ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat olduğum aynı gün ayağa kalktım 1 saat yürüyüş yaptım. Yaşam kalitemin bozulmasına dahi izin vermedi. Güven hocama ve ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

S.E.

Ben Gizem Türkgenci. Hayatta başıma gelebilecek en güzel şey meğer , yıllardır şişko bir çocukluk şişko bir gençlik geçirirken Güven Bey ile tanışıp hayatımın değişmesi olacakmış. Şükürler olsun diyerek başlıyorum. 3 sene önce apandisit ameliyatı geçirmiştim başka bir ilde başka bir doktora öyle zor geçti ki hala hapsurduğum da bile içim sızlıyor düşünün. ama 1 ay evvel TÜP MİDE ameliyatı oldum ilk gece yaralarıma bastırdım olmadım herhalde diye. ankarada ki tüm bu ameliyatı yapan doktorlarla görüştüm. Güven hocayı karşıma çıkaran Allaha şükürler olsun. Güven hocadan razı olsun . bu kadar rahat bu kadar sıkıntısız nasıl geçti ne oldu ne bitti anlamadım . benimle aynı gün tüp mide olan hastalar ağrıdan kıvranırken , ben koridorda güle oynaya gezdim. tek sebebi kesinlikle Güven hocamın deneyimiymiş. Güven hoca benim şansımdı. için de azcık tereddütü olan sadece gidip tanışsın bu kadar mütevazi kibirsiz sabırlı bir doktor tanımadım.. tek kelimesi bile insanı rahatlatıp adı gibi GÜVEN veriyor. Şükürler olsun… minettarım.

G.T.

2 ay önce tüp mide ameliyatımı yapmış harika bir doktordur. Kendisine zaten bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Görüştüğümüz ilk günden itibaren bilgisi mesleğinde ne kadar uzman olduğunu; ilgisi mesleğini ne kadar severek yaptığını gözler önüne seriyordu. Her türlü soruma ameliyat öncesi ve sonrası ‘her zaman’ yanıt verdiği için bile minnettarım. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim ve neredeyse hiç acı çekmeden ameliyat sonrası dönemi atlattım diyebilirim. Bunu da doğal olarak doktoruma bağlıyorum. Uzun lafın kısası bir doktorda aradığınız özelliklerden çok daha fazlasını bulabileceğiniz kişi Güven Bey’dir. Kendisine yaşam kalitemi artırmamda benden çok katkısı olduğu için teşekkürlerimi iletmeden edemiyorum. Umarım ihtiyacınız olmaz lakin eğer bir genel cerraha ihtiyacınız varsa Güven Bey’i şiddetle tavsiye ederim. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

N.G.

Ben Emine Nur Çavuş Güven Hocanın tüp mide hastasıyım. Kendisi gerek işiyle gerek kişiliğiyle muhteşem bir hekim! Her hasta ona canını gözü kapalı emanet edebilir. Adı üstünde Güven Görkem konuşmaya gerek yok 🙂 Adı gibi Güven veriyor insana.. Başarılarınızın devamını dilerim..

E.Ç.G.

Tüp mide ameliyatı olmak için aylarca özel hastahane devlet hastahanesi demeden araştırma yapmıştım sonucta canımı emanet edecektim hemde riski yüksek bi ameliyat için… benim şansım Güven hocam oldu daha ilk randevumda aldım o güveni tamam dedm başlıyoruz inşallah başka hastahanelerde doktora şikayetini söylemeye bile çekiniyor insan oysa güven hocamın o pozitif tavrı cana yakın oluşu sizi bütün içtenliği ile dinlemesi o kadar rahatlatıyor ki içinizi zaten o an gözünüz kapalı kabul ediyorsunuz bütün riskleri… Ameliyatımı oldum her aşamasında bütün sorularıma içtenlikte cevap verdi vermeyede devam ediyor ben cok rahat ameliyat süreci ve sonrası geçirdim şükürler olsun. İşinin ehli güler yüzlü bi cerrah arıyorsanız eğer alın randevunuzu ve gidin tanısın görüşün kendinizi önce Allaha sonrada Güven hocama emanet edin

S.K.

30 Kasım 2017 benim yeniden doğduğum gün, ameliyatımdan bu güne kadar 41 kilo verdim ve yeniden hayata döndüm. Güven hoca benim ikinci şansım ? Okadar içten ve cana yakın bir uzman daha önce hiç görmedim. Ameliyat için gereken her aşamada destek oldu. Eğer psikolojik açıdan hazırsanız kesinlikle tanışmadan başka uzman aramayın.

Ş.D.

Yapmış olduğunuz tüp mide ameliyatından dolayı teşekkür ediyorum. Sayenizde hayata 1-0 yenik başlamaktan kurtuldum. Gösterdimiş olduğunuz ilgi ve alakadan minettarım. Başarılarınızın devamını diliyorum

B.Ş.

Hem davranışıyla hem hastasına olan ilgisi ve yaklaşımıyla hemde karekteriyle mükemmel bi insandır güven hoca ben ameliyat oldum hayatım boyunca her ortamda hep ezildim dalga geçildi benimle ama güven hoca sayesinde 5 ayda 47 kilo verdim sağlıklı yaşıyorum hafifledim zaten başarıları ortada mükemmelsiniz hocam Allah işinizi gücünüzü rast getirsin

K.B.

Bir hastanede işini aşkla özveriyle sabırla yapan sizin gibi doktorlar olsa hastalar hic hasta olmaz hemen iyilesirdi diye düşünüyorum.Hayat bazen insanlara güzel seyler katiyor o güzelliklerin icinde sevgili Dr.Guven beyde cabası ,bana yeni bir hayat verdi zayif olmanin ne kadar güzel olduğunu gösterdi yaptiğı ameliyatla hiç bir zaman bizi dinlememezlik yapmadı sürekli ilgilendi yol gösterdi bir kerede offf demedi yaa Rabbim sizin gibi hekimlerin eline taş deydirmesin ve çoğaltsın işlerini severek yapsinlar iyikide yolumuz kesişmiş herşey icin cok teşekkürler Allaha emanet olun sevgiler.

A.E.

Adım Dilara Çam 18.07.2018 tarihinde tüp mide ameliyatı oldum. Tüp mide ameliyatını çok araştırıyordum, doktorları araştırıyordum büyük bir çıkmazın içindeydim ve bir arkadaşım Güven hocaya yönlendirdi. Hastanede sıramı beklerken bile bir beyefendi harika bir doktor olduğunu söylemişti ve çok haklıymış. Tanıdığım ve gördüğüm en harika doktor en önemlisi insan. İlgisi ve alakası muhteşem mesleğe olan sevgisi ve başarısına söyleyecek sözüm bile yok. Sayın hocam beni tekrar hayata bağladı, kendimle barıştırdı. Yeniden doğmuş gibiyim. İyi ki varsınız Güven hocam.

D.Ç.

Esra Doğan Güven hocayla karşılaşmam sanırım hayatımın en güzel tesadüfü, uzun süre tüp mide ameliyatı araştırmamın sonunda 10.05. 2017 tarihinde ameliyat oldum gerek hastanede gerekse sonrasında hastalarıyla olan iletişimi, ilgisi, hassasiyeti, anlayışı ve en önemlisi çekinmeden derdini anlatabilmek yani bi hastanın aradığı ne varsa… Sayesinde hayatımın en güzel 1yılını geçirdim ve şu an verdiğim kilo, olduğum kilodan fazla daha iyisi olamazdı. Hayat boyu minnettarım hocam

E.D.

Adım Esra SARIKAYA 32 yaşımdayım.09.08.2018 tarihinde bende tüpdaşlar dan oldum.iyikide oldum.Sevgili güven hocam hakkında neler söylesem söylediklerim gerçekten kifayetsiz ve çok az kalır güven hocam adı gibi kendiside güven veriyor bu tüp mide ameliyatında o kadar çok dr araştırmıştımki güven hocama görüşmeye gittiğim o gün amannnn dedim bi görüşürüz nolcak sanki dedim oda benle ilgilenmez zaten bir devlet doktoru işi yok ta benlemi uğraşacak beni tersler nasıl olsa vazgeçerim dedim ama o gün öyle olmadııı bana öyle bir yardımcı oldu ki benim bütün korkularım meraklarım endişelerim bitiverdi ve o anda karar verdim işinde son derece profesyonel hasta ilişkilerinde sonsuz ilgili gece gündüz demeden gerek hastane ortamında gerekse hastalarıyla haberleşme içerisinde olan bir böyle dr a hayatımda ilk kez rastladım rabbim onu başımızdan eksik etmesin onun için ne kadar şey söylesem çok az her duamın başında yer alan bir insan.işini severek yapan ve bunun hakkını veren bir insan hastasına güleryüzle ve samimi şekilde yaklaşan eşi benzeri yok bir hocamız güven hocamı çok seviyoruz ailecek hemde iyiki var iyiki bizimle rabbim herzaman onu iyilerle karşılaştırsın rabbim başımızdan eksik etmesin.

E.S.

İsmim Burcu Gül 04.07.2018 de güven hocama Tup mide ameliyat oldum baya süre doktor araştırması yaptım ama hiç biri kafama yatmadı takı bir abim güven hocadan bahsedene kadar güven hocama gider gitmez tamam bu benim doktorum dedim o kadar ilgili güler yüzlü bir insandı ki bir günde bir çok işlemimi halledip sıraya girdim ve 110 kilo ile ameliyat oldum suan 86 kiloyum iyiki de güven hocam da olmuşum gerek ameliyat öncesi gerek sonrasında ki ilgi ve alakası taktire şayan iyiki varsiniz hocam allah sizden razı olsun tek pişmanlığım neden daha önce olmadım oldu iyi bir hekim arıyorsanız kesinlikle güven hocam derim işinde başarılı güler yüzlü anlayışlı o kadar çok hastasi ile tanıştım ki bu donemde birimde güven hocam söyle demedi rabbim yolunuzu bahtınızı güzel etsin hocam sevgiler…

B.G.

Adım Makbule Pınar Bölükoğlu Hocamla tanışmamız tüp mide ameliyatına karar vermemle başladı.Son yıllarda çok kilo almış ve bu kilolar beni hayattan koparmaya başlamıştı.Bir yandan Ameliyatı olmak istiyordum diğer yandan da kendimde sağlıkçı olmam bu ameliyatın risklerini bilmem nedeniyle korkuyordum.Hocama tavsiye üzerine gittim.Daha ilk karşılaşmada verdiği güvenle bu ameliyatı olmaya karar verdim.Daha 3 ayda verdiğim 25 kilo ile yeniden doğdum .105 kilo iken 80 kiloya düştüm kilo verimim devam ediyor.Çevremdeki insanlar beni tanıyamaz oldular o kadar değiştim.Bu denli riskli bir ameliyatta hiçbir sıkıntı yaşamadım.Güven hocam iyiki karşıma çıkmış.Bu yeniden doğuş hikayemim mimarı Güven Hocama teşekkürü bir borç bilirim.Allah başarılarınızı daim etsin.

P.B.

Merve Mert Güven hocamla Mart ayında tanıstım Hazıran 21 de amelıyat oldum 30 kılo verdım halada devam edıyor kılo verımım, hayattakı en buyuk sansım Guven hocada amelıyat olmaktı iyiki tanımısım kendısını ve ıyı kı amelıyatımı o ellere bırakmışım. Tesekkurler hocam.

M.E.

Herkese merhaba, 31.10 2018 tarihinde tüp mide ameliyatımı Güven Hoca yaptı ve Güven Hocamla tanışmak hayatımda ki en büyük şans. İlgisiyle, bilgisiyle, hastalarına arkadaş gibi davranmasıyla muhteşem bir insan. Benim çaresizliğimi gördü ve beni hiç bekletmeden ameliyat etti. Bir cam kemik hastası olarak korkularım vardı ama Güven Hocam sayesinde korkularımı yendim ve ameliyat oldum. Şimdi iyi ki diyorum. Güven Hocamın hakkını ne yapsam ödeyemem sonsuz teşekkürler.

S. Ö.

İnsanlığı mükemmel doktorluğu muhteşem bi insan. Allah razı olsun ondan eşimin ameliyatını sorunsuz ve kusursuz bi şekilde yaptı. Kastamonu’dan Saygılar

A. D.

Ben Güven hocama ameliyat olalı bir sene oldu eksi 81 kilo verdim Güven Görkem hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Eskisi gibi çok sağlıklıyım, mutluyum ve huzurluyum.

H. D.

8 ay önce Güven hocaya tüp mide ameliyatı oldum. Güven hocamın operasyon öncesi anlatımı ve yaklaşımı karar almamda çok etkili oldu. 135 kg görmüş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim Güven Hocam sayesinde yeniden dünya ya geldim. 86kg yum. Tansiyon, şeker, uyku apnesi, horlama vb. tüm sorunlarım bitti. İlaç dahi kullanmıyorum. Obez bir insan iseniz kesinlikle bu operasyonu düşünün.

E. K.

Ameliyat olalı 1,5 ay oldu 15 kg verdim. Biraz zorlu bir süreçti ama verdiğim kiloya değdi. Kilo verdikçe motivasyonum ve özgüvenim artıyor. Doktorum Güven hocadan çok memnunum. Her mesajıma bıkmadan usanmadan cevap veren bir doktorla birebir iletişim halinde olmak harika. Emeği geçen başta doktorum Güven Görkem hocam ve ekibine saygılar sevgiler..

A. L.

Muhteşem bir doktor aynı zamanda muhteşem bir insan. Annemin ameliyatını yaptı Güven Bey.. Ona çok şey borçluyuz. Onun için ne yazsak az. Çok yaşa, mutlu yaşa, Güven Hoca…

K. N.

Sayın Op.Dr.Güven Görkem hocama 2,5 ay önce mide ameliyatı oldum. Çok doğru karar verdiğimi ameliyattan çıkınca daha iyi anladım hastalarıyla çok ilgili hasta yakınlarının psikolojisini çok iyi anlıyor işinin ehli mükemmel bir hekim. Ekibi çok güler yüzlü başarılı profesyonel insanlar iyi ki hocamızı ve ekibini tanımışım.

B. G.

Ağrısız acısız bir ameliyat süreci geçirdim ve tek kelime ile mükemmel. Benim için en önemli ölçüt olan doğallığı da sağladık. Doktor Güven Görkem’i tercih ettiğim için çok memnum.

M. D.


Yorumunuzu Gönderin!

    Bilgileri doldurmadan önce lütfen AYDINLATMA METNİNİ okuyuz.


    WhatsApp chat
    Hemen Ara!
    Yol Tarifi